XIII TALLINN DESIGN FESTIVAL
10.09.—16.09.2018
Inimlikud linnad


Jaga üritust

Intera

Maria Evestuse maalide näitus
Näituse avamine 10.09.
18:00
Näitus avatud 10.09.–29.09. E–L 10:00–19:00

Hind 0€

Ürituse info kodulehel:
www.intera.ee

Salong avatud:
10.–15.09. 10:00–19:00
Intera: Promenaadimaja, Poordi 3    Vaata kaardil

Intera kodusalong avab Maria Evestuse maalide näitusmüügi.
Maria loomingut iseloomustab soe illustratiivsus, mis oma dekoratiivsuses koos tuttavate ja tihti lausa kitšlikult armsate elementidega kutsub pahaaimamatu vaataja oma mängumaailma.

Kohtame muinasjututegelasi, mänguasju, kasse, müütilisi olevusi ning korraga nii sümbolistlikku, pop-sürrealistlikku kui ka sakraalset õhustikku. Maria maalid on teostatud pidevalt muutuvas ja arenevas kihilises segatehnikas, kus kohtuvad kollaaž, digimanipulatsioon, joonistus, akvarell, kangad, akrüülmaal ja muudki.

Küllus / Abundance (fragment), Maria Evestus 2018


--

AS Intera on sisustustoodete projekti- ja jaemüügile keskendnud ettevõte. Partnerite valikust leiab erinevaid büroo- ja disainmööbli kaubamärke üle Euroopa. Maailma suurim büroomööbli tootja Steelcase, tänaste ja homsete disainiklassikute valmistaja Vitra, Saksa mööblitööstuse absoluutset tippu esindav Walter Knoll, ning paljud teised partnerid lubavad meil sisustada diametraalselt erineva disaini ja eelarvega büroo- ja avalikke ruume ja kodusid.

Interal on täna Tallinnas kaks salongi: büroode ja avalike ruumide sisustusele suunatud salongi leiab tuttavalt aadressilt Pärnu mnt 160d, 2017. aasta sügisel avatud kodumööbli ja aksessuaaride salong asub Promenaadimajas, postiaadressiga Poordi 3.