XIII TALLINN DESIGN FESTIVAL
10.09.—16.09.2018
Inimlikud linnad

Jaga üritust

ÖÖD

Eesti disaini elamusretk Disainiöö raames
10.09.–16.09. 10:00–16:00
Hind 0€

Sinu elamusretk algab siit:

www.oodhouse.com

www.woodman.ee


Arhitektuurimuuseum: Ahtri 2    Vaata kaardil

Erakordsete elamuste teejuhiks on sageli ka erakordne disain. Kahe eduka Eesti ettevõtte koostöös on sündinud unikaalne pop-up kontorilahendus, mis pakub täit naudingut töötegemisel mõjudes ühteaegu nii motiveerivalt kui ka inspireerivalt. Nii majatootja ÖÖD kui ka mööblitootja WOODMAN looming on pälvinud maailmas laialdast tunnustust ning XIII Tallinna Disainiöö Festivali raames esitletakse oma parimat nägemust modernsest kontori- ja seminariruumist.

ÖÖD peegelmaja oma modernse ent isetu vormiga püüab pilke nii looduskaunites paikades kui ka linnamiljöös. ÖÖD kontorihoone valgusküllasus ja ergonoomiline ruumilahendus võimaldab kuni kuute töökohta ning osava ümberpaigustuse näol ka praktilist nõupidamisteruumi. Unikaalne ning kõigiti kasutajasõbralik WOODMAN kontorisisustus täidab ruumid nii värvide kui ka puidu sooja puudutusega. Sajandeid austatud tamm on ka WOODMAN disainmööbli võtmesõnaks. Stiilsed vormid ja värvid ning veatu lõppviimistlus panevad iga siseruumi elama. Kaasaegse kontoriruumi osaks võivad olla ka lõbusad valgustid, riidenagid, minimalistlik õrn-sinine diivan või vaheseina funktsiooni täitev raamaturiiul. Nutikus ja puhtakoeline Eesti disain võimaldavad suurepärast töökeskkonda, olgu selleks siis kas maja või selle sisustuselemendid.

Tulge tutvuma ÖÖD ja WOODMAN loominguga ja saage osa nende tegemisest. Küsige, tunnetage ning hankige inspiratsiooni! Olete oodatud Eesti disaini elamusretkele ÖÖD majas Eesti Arhitektuurimuuseumi õuel (Ahtri tn 2) 10.-16. septembrini!