XIII TALLINN DESIGN FESTIVAL
10.09.—16.09.2018
Inimlikud linnad

Jaga üritust

Vivarec Viimistlussalong

Salongiõhtu – parkett ja disain
12.09. 18:00-21:00
www.coswick.com
vivarec.ee

Salong avatud ka:
E-R 10:00-18:00
L 12:00-16:00
Vivarec Viimistlussalong: Kopli 3    Vaata kaardil

Mosaiikparketid, olles oma pika ajaloo jooksul kaunistanud Prantsuse ülkute losse, on leidnud tee tänapäeva kaasaegsesse interjööri. Rombid ja trapetsid on kujundid, millest luua elegantseid geomeetrilisi mustreid,  erinevaid toone kasutades saab luua optilisi efekte. Kanada ettevõte Coswick on lisanud oma tavapäraste parkettide hulka just sellise uue kollektsiooni – Parquetry.

Mis aga teeb selle parketitootja eriliseks, on nende innovaatiline suhtumine ja pühendumus toote tehnilisse arendusse. Nii on tulemuseks parkett, mis on vastupidav siseruumi niiskuse kõikumisele, uudse tehnoloogiaga pinnaviimistlused, mis tagavad vastupidavuse ja kasutusmugavuse. Lai toonide ja tekstuuride valik püüab anda vastuse kõikide disainerite ootustele.

Coswick parketivaliku laotame teie ette 12. septembril, meie järjekordsel salongiõhtul, mis uuest hooajast alates toimub iga kuu teisel kolmapäeval.

Ootame külla kell 18.00-21.00 Kopli 3, Tallinn. Kohal on ka tootja esindajad, kes annavad vastuse kõikidele teie küsimustele.